Polityka Prywatności

Czytając, przeglądając czy używając niniejszy serwis internetowy (baterieczasowe.pl), akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie.

Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę w jakikolwiek sposób wykorzystującą Serwis obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpłyną na podstawową zasadę: Serwis nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników Serwisu. Wyjątek stanowi realizacja zamówień, kiedy niezbędne jest przekazanie danych teleadresowych odbiorcy, firmie kurierskiej.

W czasie korzystania z Serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub też w inny sposób. W przypadku formularzy zamówień, zapytań ofertowych i rejestracji w Serwisie będziesz proszony o podanie większej ilości danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania Serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której one dotyczyły.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać Serwisu.

 
Wyposażenie łazienek Profesjonalne środki czystości Suszarki hotelowe