Kategorie produktów

 

Armatura natryskowa

Baterie na wodę zmieszaną (produktów: 7)

W ofercie: armatura czasowa natynkowa i podtynkowa. Natryski łazienkowe gwarantujące przepływ wody o ustalonej temperaturze. Baterie czasowe zapewniają oszczędne zużycie wody.

Baterie z mieszaczem (produktów: 2)

Bateria natryskowa i mieszacz natryskowy podtynkowy to zestaw, dzięki któremu armatura prysznicowa daje możliwość bieżącej regulacji temperatury wody. Posiada wbudowane zawory czasowe.

Zestawy prysznicowe (produktów: 4)

Systemy prysznicowe - natrysk natynkowy, bateria czasowa, na wodę zmieszaną. W ofercie również bateria natryskowa elektroniczna, bezdotykowa. Idealne także jako prysznice do basenu.

Wylewki prysznicowe (produktów: 4)

Wylewka prysznicowa jako natrysk górny. Głowica natrysku stała lub z przegubem, który umożliwia ustawianie kierunku lania wody. Wylewka w połączeniu z baterią prysznicową natynkową lub podtynkową to natrysk, w który można wyposażać prysznice basenowe.

Panele prysznicowe (produktów: 0)

Natryski prysznicowe w formie panelu w wersji na wodę zmieszaną lub z mieszaczem termostatycznym (pełna armatura natryskowa - zawór natryskowy i mieszacz prysznicowy w jednym urządzeniu).

Baterie bezdotykowe (produktów: 3)

Armatura elektroniczna, gdzie głowica natrysku działa jako bateria na fotokomórkę. Bezdotykowa bateria prysznicowa czasowa nie wymagająca ręcznego uruchamiania. Armatura natryskowa bezdotykowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Baterie elektroniczne (produktów: 1)

Bateria elektroniczna, zawierająca podtynkowy mieszacz czasowy. Baterie natryskowe czasowe z czujnikiem dotykowym zapewniają natrysk czasowy w dowolnie wybranym momencie. Prysznicowa bateria czasowa znacznie ogranicza zużycie wody.

Wyposażenie łazienek Profesjonalne środki czystości Suszarki hotelowe