Kategorie produktów

 

Armatura umywalkowa

Baterie bezdotykowe (produktów: 10)

Bateria na fotokomórkę gwarantuje łatwość i higienę obsługi. Armatura umywalkowa bezdotykowa nie jest narażona na uszkodzenia mechaniczne podczas eksploatacji, co znacznie wydłuża jej żywotność.

Baterie czasowe elektroniczne (produktów: 5)

W ofercie: baterie sztorcowe i podtynkowe. Armatura elektroniczna posiada zawory czasowe, które regulują długość wypływu wody. Elektroniczna bateria umywalkowa pozwala optymalnie ustawić czas mycia rąk.

Baterie czasowe na wodę zmieszaną (produktów: 13)

Bateria umywalkowa czasowa na wodę zmieszaną sprawia, że z kranu wypływa woda o wybranej temperaturze. Bateria czasowa tego rodzaju zwiększa jeszcze komfort użytkowania, jaki daje armatura czasowa.

Baterie z drążkiem (produktów: 3)

Baterie zlewozmywakowe z drążkiem gwarantują, że użytkownik ma ułatwiony dostęp do uruchomienia wypływu wody. Takie baterie umywalkowe gwarantują ergonomiczne wykorzystanie armatury, również przez osoby niepełnosprawne.

Baterie czasowe z mieszaczem (produktów: 3)

Ta armatura czasowa posiada wmontowany mieszacz sztorcowy, który umożliwia ustawienie temperatury wody w trakcie użytkowania. Umywalkowy mieszacz czasowy pozwala płynnie regulować stopień ciepłoty strumienia w zależności od potrzeb użytkownika.

Wyposażenie łazienek Profesjonalne środki czystości Suszarki hotelowe